1 and half Storey Bungalow, Sierramas, Sungai Buloh
Sierramas, Sungai Buloh, Selangor
RM 5,350,000
Boleh dirunding5
BT
4
BM
11,937
kps (tanah)
RM 448.19
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1 and half Storey Bungalow, Sierramas, Sungai Buloh
1.5 Storey Bungalow, Sierramas, Sungai Buloh
Asking Price: RM5,350,000 Only!
DETAILS:
- Freehold
- Land Area: 11,937 sqft
- Built Up: 4,500 sqft
- 5 Bedrooms | 4 Bathrooms
- Land Facing North
- Main Entrance Facing East
- Maintenance Fees: RM750
AMENITIES:
- MRT Sungai Buloh
- ELC International School
- Hospital Sungai Buloh
EASY ACCESS:
- LATAR Highway
- NKVE Highway
Asking Price: RM5,350,000 Only!
DETAILS:
- Freehold
- Land Area: 11,937 sqft
- Built Up: 4,500 sqft
- 5 Bedrooms | 4 Bathrooms
- Land Facing North
- Main Entrance Facing East
- Maintenance Fees: RM750
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sierramas, Sungai Buloh dijual pada harga RM 5,350,000.
Tidak.
Sierramas, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 22,435 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sierramas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi