Austin Crest
Austin Crest, Johor Bahru, Johor
RM 3,200,000
Boleh dirunding1
BM
4,950
kps
RM 646.46
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Austin Crest Emerald 1 3-Storey Shoplot Facing Main Road RM3.2M Nego!
• Austin Crest Emerald 1 (Phase 1), Mount Austin, Johor Bahru
• 3 Storey Shoplot (Intermediate)
• Land Size: 22x75 sqft (1,650 sqft)
• Built-Up: 4,950 sqft
• Facing Main Road High Traffic & Excellent Visibility
• Tenanted with Stable Tenant
• Rental Income: RM 8,000/month
• Tenure: Freehold
► Selling Price: RM 3.2 Million (Nego)
→ Only ~RM 646/sqft built-up Prime Investment Opportunity!
www.w*****
▬ Phone: 0***** | REN34388
▬ Facebook: JaslynQQ
▬ Johor JB Specialist
• 3 Storey Shoplot (Intermediate)
• Land Size: 22x75 sqft (1,650 sqft)
• Built-Up: 4,950 sqft
• Facing Main Road High Traffic & Excellent Visibility
• Tenanted with Stable Tenant
• Rental Income: RM 8,000/month
• Tenure: Freehold
► Selling Price: RM 3.2 Million (Nego)
→ Only ~RM 646/sqft built-up Prime Investment Opportunity!
www.w*****
▬ Phone: 0***** | REN34388
▬ Facebook: JaslynQQ
▬ Johor JB Specialist
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Austin Crest, Johor Bahru dijual pada harga RM 3,200,000.
Tidak.
Austin Crest, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,749 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Crest
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi