Bandar Baru Permas Jaya
Jalan Permas 10, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor
RM 198,000
809
kps
RM 244.75
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Permas Jaya Jalan Permas 10 Shop Apartment RM198K
Permas Jaya Shop Apartment For Sale
超级值得投资的
一流的地点在PERMAS 10路
最多银行街的附近,商店
走路就到one two eat cafe,霸王饭
三房式店屋住家,价钱一路发去哪里找这样的地段
Selling Price : RM198k
*不需要consent*
Address : Jalan Permas 10 @ Bandar Baru Permas Jaya
Type : Shop Apartment
Built Size : 809 Sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Tenure : Leasehold & International Lot
Remark : Level 3, Original Condition, Floor Fully Mosaic
超级值得投资的
一流的地点在PERMAS 10路
最多银行街的附近,商店
走路就到one two eat cafe,霸王饭
三房式店屋住家,价钱一路发去哪里找这样的地段
Selling Price : RM198k
*不需要consent*
Address : Jalan Permas 10 @ Bandar Baru Permas Jaya
Type : Shop Apartment
Built Size : 809 Sqft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Tenure : Leasehold & International Lot
Remark : Level 3, Original Condition, Floor Fully Mosaic
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya dijual pada harga RM 198,000.
Tidak.
Jalan Permas 10, Bandar Baru Permas Jaya, Permas Jaya, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 840 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2011.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Baru Permas Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi