[CORNER | 46X75] USJ 4 NEAR PARK SUBANG JAYA
Usj 4, Subang Jaya, Selangor
RM 1,400,000
4
BT
3
BM
3,450
kps (tanah)
RM 405.80
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Walking distance to USJ 4 Park
CORNER LOT DOUBLE STOREY@ USJ 4, SUBANG JAYA
Asking price: RM 1.4Mil
Property details :
- Freehold
- Facing South, Side land Facing morning sun
- 3450sqft (46x75) approx
- 1400sqft built up
- 4 Bedroom + 3 Bathroom
- Old House, need to do some renovation.
Nearby :
- USJ 4 Park
- SMK USJ 12, SK USJ 12, SMK USJ 4, SK Seri Selangor
- Stadium MPSJ, Subang Jaya City Council, Taipan Business Centre
Call for viewing
Nadia 0*****
Asking price: RM 1.4Mil
Property details :
- Freehold
- Facing South, Side land Facing morning sun
- 3450sqft (46x75) approx
- 1400sqft built up
- 4 Bedroom + 3 Bathroom
- Old House, need to do some renovation.
Nearby :
- USJ 4 Park
- SMK USJ 12, SK USJ 12, SMK USJ 4, SK Seri Selangor
Call for viewing
Nadia 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Usj 4, Subang Jaya dijual pada harga RM 1,400,000.
Tidak.
Usj 4, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,871 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Usj 4
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi