crest Austin
Austin Crest, Johor Bahru, Johor
RM 3,200,000
Boleh dirunding2
BM
4,950
kps
RM 646.46
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Austin crest 3 storey shoplot facing main road
AustinCrest shoplot
第一期 ,三层店屋,面对大路
Facing Main Road
For Sale
3 Storey Shop Lot
Austin Crest Emerald 1
Land area : 22x75
Build up area : 4,950 Sqft
Intermediate Unit
Freehold
Facing Main Road
Tenanted to stable Tenant
Rental RM8000
Selling Price : RM3.2Mil nego
第一期 ,三层店屋,面对大路
Facing Main Road
For Sale
3 Storey Shop Lot
Austin Crest Emerald 1
Land area : 22x75
Build up area : 4,950 Sqft
Intermediate Unit
Freehold
Facing Main Road
Tenanted to stable Tenant
Rental RM8000
Selling Price : RM3.2Mil nego
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Austin Crest, Johor Bahru dijual pada harga RM 3,200,000.
Tidak.
Austin Crest, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,749 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Crest
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual