Cube 176 @ Bandar Pulai Jaya
Jalan Pulai Jaya, Bandar Pulai Jaya, Kulai, Johor
RM 670,000
4
BT
3
BM
1,560
kps (tanah)
RM 429.49
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Cube 176 Bandar Pulai Jaya
For Sales
BANDAR PULAI JAYA
CUBE 176
工业风双层排楼,大款24尺
Cube 176 Bandar Pulai Jaya , 81300 Skudai
Land Size 24x65 (1560sqft)
Endlot without land
Built up:2638sqft
Freehold
Intermediate units
4 Bedrooms 3 Bathrooms
24hrs GnG RM150
Facing North
Selling price RM 670K
Bank value 720k
TRR MFG - Ruby tan
️ 0*****
www.w*****
BANDAR PULAI JAYA
CUBE 176
工业风双层排楼,大款24尺
Cube 176 Bandar Pulai Jaya , 81300 Skudai
Land Size 24x65 (1560sqft)
Endlot without land
Built up:2638sqft
Freehold
Intermediate units
4 Bedrooms 3 Bathrooms
24hrs GnG RM150
Facing North
Selling price RM 670K
Bank value 720k
TRR MFG - Ruby tan
️ 0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
Gim
Keselamatan 24 jam
Parkir
Taman landskap
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Cube 176 @ Bandar Pulai Jaya
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Pulai Jaya, Kulai dijual pada harga RM 670,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Pulai Jaya, Bandar Pulai Jaya, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,809 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2016.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Pulai Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Lebihkan PaparanDengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi