Ehsan Jaya

Jalan Permatang / Desa Jaya / Ehsan Jaya / Ehsan Heights / Desa Cemerlang / Palm View / Palm Horizon / dato chellam / puteri wangsa / jalan badik / desa cemerlang /Ulu tiram / Bukit tiram, Ehsan Jaya, Johor Bahru, Johor

RM 658,000

Boleh dirunding

BT

4+1

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,540

kps (tanah)

auto-size-o

RM 427.27

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501318561
ruler-o
1,800 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Fully Renovated Jalan Permatang Desa Jaya Double Storey Freehold

𝐅𝐎𝐑 𝐒𝐀𝐋𝐄

Fully Renovated ! ! Low Downpayment

Desa Jaya @ Jalan Permatang

Double Storey Terrace House
- Land size : 22x70 = 1540sqft
- 4+1Bed 3Bath
- Freehold
- Non Bumi
- Facing North East
- Fully Extend
- Fully Renovated

Selling Price : RM 658K Nego
Bank Value : RM 700K

Booking Fee is 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗙𝗨𝗡𝗗 if loan is rejected

想了解更多或预约,请联系我:
Welcome Contact :
016 - 7048.538

𝗟𝗶𝗸𝗲/𝗙𝗼𝗹𝗹𝗼𝘄 :
Fᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ Pᴀɢᴇ

Now In Johor 我在柔佛

Z Johor Property

Seeking a professional team for property sales, ensuring fast and efficient transactions.

1000+ professional agents providing fast and comprehensive real estate services.

Free bank valuations, efficient legal services, and solutions to loan issues.

REF - W26/0513 LEA

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ehsan Jaya, Johor Bahru dijual pada harga RM 658,000.
Tidak.
Jalan Permatang / Desa Jaya / Ehsan Jaya / Ehsan Heights / Desa Cemerlang / Palm View / Palm Horizon / dato chellam / puteri wangsa / jalan badik / desa cemerlang /Ulu tiram / Bukit tiram, Ehsan Jaya, Johor Bahru, Johor.