Jenjarom
Jalan JP 1/13 Taman Jenjarom Permai 42600 Jenjarom Selangor, Jenjarom, Selangor
RM 750,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
12,012
kps (tanah)
RM 62.44
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow Single Storey Taman Jejarom Permai Jenjarom
Bungalow Single Storey Taman Jejarom Permai Jenjarom Selangor
RUMAH ADA CF
Asking Price : RM750,000 Nego
Property Detail :
Single Storey Bungalow
Leasehold ( Expired Jan 2110 )
Malay Reserved
Land Area : 12,012 sqft
Built up : 3000 sqft approx
4 Bedrooms 3 Bathrooms + 1 Surau & 1 Stor
Ada CF
RUMAH ADA CF
Asking Price : RM750,000 Nego
Property Detail :
Single Storey Bungalow
Leasehold ( Expired Jan 2110 )
Malay Reserved
Land Area : 12,012 sqft
Built up : 3000 sqft approx
4 Bedrooms 3 Bathrooms + 1 Surau & 1 Stor
Ada CF
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Jenjarom, Selangor dijual pada harga RM 750,000.
Tidak.
Jalan JP 1/13 Taman Jenjarom Permai 42600 Jenjarom Selangor, Jenjarom, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,145 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jenjarom
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi