Kulai

Jalan Limau Purut, Kulai, Johor

RM 400,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,430

kps (tanah)

auto-size-o

RM 164.61

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501188376
ruler-o
1,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Kulai Taman Bersatu

For Sale Kulai Taman Bersatu
Single storey corner house
Low cost house (Need to apply consent)
3bedrooms 2bathrooms
2430 sqft land area
Non bumi
Freehold
Renovation :extend kitchen
Selling RM400k nego
Pbb value RM400k

Kindly contact Mr Eugene khoo 0***** for more information
REN 07257

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kulai, Johor dijual pada harga RM 400,000.
Tidak.
Jalan Limau Purut, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,677 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi