Pulai
Taman Pulai Indah, Johor Bahru, Johor
RM 550,000
5
BT
3
BM
1,647
kps (tanah)
RM 333.94
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double storey terrace @ Taman Pulai Indah
For Sale
Jalan PI 2/xx @ Taman Pulai Indah
Property detail:
⁃ Double Storey Terrace
⁃ Built up : 22 x 75 ft
⁃ Land size: 1,647 sqft
⁃ Non bumi lot
⁃ Freehold
⁃ Bedrooms: 4+1 (original 4)
⁃ Bathrooms: 3
⁃ G&G: No
Renovation & Installation
⁃ Extended kitchen, kitchen cabinet & table top, awning, additional bedroom (loteng)
Asking price: RM530,000
#ptnr025
For more details & viewing please contact;
Saedah (PEA 3657)
Propnex Realty Sdn Bhd
Http:// www.w*****
Jalan PI 2/xx @ Taman Pulai Indah
Property detail:
⁃ Double Storey Terrace
⁃ Built up : 22 x 75 ft
⁃ Land size: 1,647 sqft
⁃ Non bumi lot
⁃ Freehold
⁃ Bedrooms: 4+1 (original 4)
⁃ Bathrooms: 3
⁃ G&G: No
Renovation & Installation
Asking price: RM530,000
#ptnr025
For more details & viewing please contact;
Saedah (PEA 3657)
Propnex Realty Sdn Bhd
Http:// www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 550,000.
Tidak.
Taman Pulai Indah, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,306 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Johor Bahru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut