Puteri wangsa ulu tiram

Jalan Lading 24, Taman Puteri Wangsa, Ulu Tiram, Johor

RM 530,000

Lihat ke Tawaran

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,540

kps (tanah)

auto-size-o

RM 344.16

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501368355
ruler-o
1,540 kps luas pelan lantai (22 ft x 70 ft)

Tentang hartanah ini

Jalan Lading Puteri Wangsa /Fully Furnished /Cashback/ Below Value

SINGLE STOREY TERRACE FULLY FURNISHED & RENOVATED FOR SALE
Ref: SAJSKS0003

No. XX, Jalan Lading XX, Taman Puteri Wangsa, 81800 Ulu Tiram, Johor
---
PROPERTY DETAILS:

- Single Storey Terrace
- 3 Rooms | 2 Bathrooms
- 1 Small Storeroom
- Size: 1,540 sqft
- Freehold Unit
- International Lot
---
RENOVATION HIGHLIGHTS (RM120K Renovation):

- TV & Cabinet
- Bed Frame + Mattress + Wardrobe Cabinet in All Rooms
PRICE & FINANCING:

- Selling Price: RM530,000
- Bank Value: RM550,000
- Full Loan Available
- Cashback: Up to RM20,000
---
LOCATION HIGHLIGHTS:

- 25 Mins to CIQ
- Ready to Move In Condition
- Save Lots of Money on Renovation & Furnishers
---
FOR MORE INFORMATION KINDLY CONTACT

Admin: 0*****
- Free Loan Eligibility Check
- Viewing and Booking
---
Company: SKS HARTA HOLDINGS SDN BHD (E(1)1448/9)
PEA 3887 | ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman