Setia Tropika
Setia Tropika, Johor Bahru, Johor
RM 868,000
4
BT
3
BM
1,400
kps (tanah)
RM 620.00
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Completely Renovated & Fully Furnished! Overlooking Playground!
Taman Setia Tropika @ JB Double Storey Completely Renovated House Overlooking Playground FOR SALE:
-实达热帶排搂装修傢俬冷气向公园出售
-Selling Price : RM 868,000
-Renovation : RM 300,000
-Land Area : 1400 sqft (20x70)
-4 Bedrooms & 3 Bathrooms
/Fully Renovated & Fully Furnished
-Overlooking Playground
-24 Hours Gated & Guarded
-Adjacent to KDN, Maybank, McDonald, Starbucks, Pizza Hut & KFC.
-Only 3 minutes access to North-South Highway.
-Just 10 minutes from CIQ
-Kindly contact +6***** REN 00425 for viewing arrangement
-实达热帶排搂装修傢俬冷气向公园出售
-Selling Price : RM 868,000
-Renovation : RM 300,000
-Land Area : 1400 sqft (20x70)
-4 Bedrooms & 3 Bathrooms
/Fully Renovated & Fully Furnished
-Overlooking Playground
-24 Hours Gated & Guarded
-Only 3 minutes access to North-South Highway.
-Just 10 minutes from CIQ
-Kindly contact +6***** REN 00425 for viewing arrangement
Kemudahan
Air conditioner
Basic lights
Blinds
Cabinets
Kemudahan bersama
Bbq
Keselamatan 24 jam
Parkir
Taman permainan
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Setia Tropika, Johor Bahru dijual pada harga RM 868,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Setia Tropika, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,640 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Tropika
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut