Straits View
Straits View, Johor Bahru, Johor
RM 4,300,000
6
BT
7
BM
6,409
kps (tanah)
RM 670.93
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Straits View 8 Jb Town Freehold 3.5 storey Bungalow Gated
Straits View 8 Jb Town Freehold 3.5 storey Bungalow Gated
Sea View Jb Town Bungalow [Straits View ] With Swimming pool
新山市中心 海景别墅 连皇族都爱住的地区
3.5 storey Bungalow
-Land area:6,409 sqft
-Built up:7,916sqft
-6+1 Bedrooms
-7 Bathrooms
-Private Lift
-Swimming pool
-Non bumi
-Freehold
-24 hrs Gated and Guarded
-Low density
Selling Price : RM 4.3m
Sky Tan Senior Negotiator ( REN32634 )
*TRR-TAG*
0*****
www.w*****
新山市中心 海景别墅 连皇族都爱住的地区
3.5 storey Bungalow
-Land area:6,409 sqft
-Built up:7,916sqft
-6+1 Bedrooms
-7 Bathrooms
-Private Lift
-Swimming pool
-Non bumi
-Freehold
-24 hrs Gated and Guarded
-Low density
Selling Price : RM 4.3m
Sky Tan Senior Negotiator ( REN32634 )
*TRR-TAG*
0*****
www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Straits View, Johor Bahru dijual pada harga RM 4,300,000.
Tidak.
Straits View, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 18,032 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Straits View
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi