Sunway city garden villa
Ipoh, Perak
RM 650,000
4
BT
3
BM
2,080
kps (tanah)
RM 312.50
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sunway city garden villa gated and guarded semi d furnished for sale
For Sale
Double Storey Semi D
Sunway City Garden Villa
- Land size 2080 sqft
- 4 Bedrooms & 3 Bathrooms
- Peaceful environment
- Partial furnished
- Gated & guarded with 24 hours security
- With aircon, water heater and auto gate.
- Tenanted
Very convenience location:
~ Near to TF Value Mart, Sunway Medical Center
~ Easy access to Bandar Baru Tambun, Bercham, Tg.Rambutan, Ipoh town area, Ipoh Garden, North-South highway.
Selling Price : RM650k
Double Storey Semi D
Sunway City Garden Villa
- Land size 2080 sqft
- 4 Bedrooms & 3 Bathrooms
- Peaceful environment
- Partial furnished
- Gated & guarded with 24 hours security
- With aircon, water heater and auto gate.
- Tenanted
Very convenience location:
~ Near to TF Value Mart, Sunway Medical Center
Selling Price : RM650k
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ipoh, Perak dijual pada harga RM 650,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ipoh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut