Taman Daya
Jalan Bertam, Taman Daya, Johor Bahru, Johor
RM 1,280,000
Boleh dirunding2
BM
3,800
kps
RM 336.84
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Johor Bahru Property For Sale, Below Market Value
For Sale (Endlot Shoplot)
角头店屋便宜卖
转出去就是大路了
自用投资都非常适合
Area : Taman Daya @ Jalan Bertam
Type : 2 Storey Shoplot
*Corner Lot*
Land Size : 2100sqft (30x70)
Build Up : 3800 sqft
Asking : RM 1.28mil
BV : RM 1.1Mil
Currently Tenanted (no tenancy)
向内路 (不是向大路)
可是附近有知名点心店
要expect自己装修
Raymond Cheon : +6*****
www.h*****
角头店屋便宜卖
转出去就是大路了
自用投资都非常适合
Area : Taman Daya @ Jalan Bertam
Type : 2 Storey Shoplot
*Corner Lot*
Land Size : 2100sqft (30x70)
Build Up : 3800 sqft
Asking : RM 1.28mil
BV : RM 1.1Mil
Currently Tenanted (no tenancy)
向内路 (不是向大路)
可是附近有知名点心店
要expect自己装修
Raymond Cheon : +6*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Daya, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,280,000.
Tidak.
Jalan Bertam, Taman Daya, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,499 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Daya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi