Taman Desa Budiman
Taman Desa Budiman, Bandar Sungai Long, Selangor
RM 730,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
2,443
kps (tanah)
RM 298.81
PSF (tanah)
720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner lot Double Storey Terrace Taman Desa Budiman Sungai Long Kajang
CORNER LOT Double Storey Terrace Taman Desa Budiman Sungai Long Kajang
====================
ASKING PRICE : RM 730,000 Nego
====================
Details :
*Corner Lot
*Leasehold (Malay reserve)
*Land area : 2443 sft Approx
*Built up : 2100 Approx
*4 Bedrooms - 3 Bathrooms
*Maintenance fees : RM100
*24 Hours security
*BMC Mall
Contact Anwar & Najibah @lakibiniproperties
Najibah
REN33845
AFZ Realty
www.w*****
====================
ASKING PRICE : RM 730,000 Nego
====================
Details :
*Corner Lot
*Leasehold (Malay reserve)
*Land area : 2443 sft Approx
*Built up : 2100 Approx
*4 Bedrooms - 3 Bathrooms
*Maintenance fees : RM100
*24 Hours security
*BMC Mall
Contact Anwar & Najibah @lakibiniproperties
Najibah
REN33845
AFZ Realty
www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Budiman, Bandar Sungai Long dijual pada harga RM 730,000.
Tidak.
Taman Desa Budiman, Bandar Sungai Long, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,061 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa Budiman
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut