Taman Nuri Emas
Bukit Panchor, Nibong Tebal, Penang
RM 1,300,000
Lihat ke Tawaran1
BM
2,350
kps
RM 553.19
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Nuri Emas Shop Partial Renovate Spacious Parking, Nibong Tebal
◎ 2 Storey Shoplot
◎ Taman Nuri Emas near Taman Cenderawasih, Nibong Tebal
◎ Land Area 1,334sqft
◎ Build Up 2,350sqft
◎ With Many Public Parking Space
Selling Price RM 1,300,000 Only
售价只需 RM 1,300,000 而已
also
Rental Price RM 4,200 Only
租金只需 RM 4,200 而已
CONTACT NOW // 联络我们:
JORDAN VOON || 0*****
___________________
If I may be of any assistance, please do not hesitate to contact me. It would be my pleasure to offer you the support and guidance you need
◎ 2 Storey Shoplot
◎ Taman Nuri Emas near Taman Cenderawasih, Nibong Tebal
◎ Land Area 1,334sqft
◎ Build Up 2,350sqft
◎ With Many Public Parking Space
Selling Price RM 1,300,000 Only
售价只需 RM 1,300,000 而已
also
Rental Price RM 4,200 Only
租金只需 RM 4,200 而已
CONTACT NOW // 联络我们:
JORDAN VOON || 0*****
___________________
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Panchor, Nibong Tebal dijual pada harga RM 1,300,000.
Tidak.
Bukit Panchor, Nibong Tebal, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,585 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Panchor
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi