Taman Pelangi
Jalan Jingga 1, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor
RM 720,000
3
BT
2
BM
1,760
kps (tanah)
RM 409.09
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Pelangi Single Storey Terrace House For Sale
Taman Pelangi, Jalan Jingga 1
Single- Storey Terrace House
3 bedrooms 2 bathrooms
Land Area 22x80 (1,760 sqft)
Freehold
Individual Title
Non Bumi
Original Condition
No Gated & Guarded
** Selling Price: RM720k nego
** Bank Value Matched
Contact Jeff Lee for viewing 018571
8966
**No cobroke for this listing
Single- Storey Terrace House
3 bedrooms 2 bathrooms
Land Area 22x80 (1,760 sqft)
Freehold
Individual Title
Non Bumi
Original Condition
No Gated & Guarded
** Selling Price: RM720k nego
** Bank Value Matched
Contact Jeff Lee for viewing 018571
8966
**No cobroke for this listing
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pelangi, Johor Bahru dijual pada harga RM 720,000.
Tidak.
Jalan Jingga 1, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,019 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Pelangi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi