Taman Sentosa
Jalan Kasa 14, Taman Sentosa, Johor Bahru, Johor
RM 1,180,000
3
BT
2
BM
3,400
kps (tanah)
RM 347.06
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Well condition at Good Location
For Sale
Taman Sentosa @ Jalan Kasa 14
Single Storey Semi-D
Land Area 3400sqft (40x85sqft)
Non Bumi /Freehold
3Bedroom
2Bathroom
Walking Distance to Bus Stop in 5mins
Facing West (Land Facing North)
Next to Sri Tebrau , Pelangi , Serene park , KSL , Abad , Melodies , 𝑱𝑩 Town
Selling @ 1.18mil Nego
View to Offer
Nearby Available
Bukit Chagar 3155sf @ 1.08m
Don't hesitate to contact Ellen Yeap Yy 0***** for more details!
www.w*****
Taman Sentosa @ Jalan Kasa 14
Single Storey Semi-D
Land Area 3400sqft (40x85sqft)
Non Bumi /Freehold
3Bedroom
2Bathroom
Walking Distance to Bus Stop in 5mins
Facing West (Land Facing North)
Selling @ 1.18mil Nego
View to Offer
Nearby Available
Bukit Chagar 3155sf @ 1.08m
www.w*****
Kemudahan
Basic lights
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sentosa, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,180,000.
Tidak.
Jalan Kasa 14, Taman Sentosa, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,948 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sentosa
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut