Taman Sentosa
Jalan Bukit Kontang, Tangkak, Johor
RM 1,250,000
Boleh dirunding6+1
BT
4
BM
6,017
kps (tanah)
RM 207.74
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Charming Bungalow Available For Purchase
Two Storey Bungalow
Location: Taman Sentosa, Tangkak
Land size: 6017 sqft (60’x100’)
Built area: 30’x45’
Freehold
6 Bedrooms + 1 Family area + 1 Store room
4 Bathrooms
Facing: West
Age of House: 13 years
Sale includes all air conditioning units and some furniture.
Asking price: RM 1.25 million.
REN Name: Vivian Lim (REN18872)
Contact number: 0*****
Location: Taman Sentosa, Tangkak
Land size: 6017 sqft (60’x100’)
Built area: 30’x45’
Freehold
6 Bedrooms + 1 Family area + 1 Store room
4 Bathrooms
Facing: West
Age of House: 13 years
Asking price: RM 1.25 million.
REN Name: Vivian Lim (REN18872)
Contact number: 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Tangkak, Johor dijual pada harga RM 1,250,000.
Tidak.
Jalan Bukit Kontang, Tangkak, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,242 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2012.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Tangkak
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi