Taman Sri Pulai Perdana
jalan pulai perdan 11, Taman Sri Pulai Perdana, Skudai, Johor
RM 450,000
1
BM
1,353
kps
RM 332.59
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Pulai Perdana @ 1 Storey Low Cost Endlot Shoplot (20x70) Unblock View
For Sale Pulai Perdana Low cost single storey shoplot
For Sale : RM 450K
Address : Jalan Pulai Perdana 11/1,Taman Sri Pulai Perdana Skudai Johor
Type : Low cost single storey shoplot
Unit Type : Endlot
Tenure : Freehold Non Bumi
Land Size : 20 x 70sqft
Built up : 1353sqft
Renovation : original
Facing : Unblock view
G&G : No
Reason For Sale : investment
For Sale : RM 450K
Type : Low cost single storey shoplot
Unit Type : Endlot
Tenure : Freehold Non Bumi
Land Size : 20 x 70sqft
Built up : 1353sqft
Renovation : original
Facing : Unblock view
G&G : No
Reason For Sale : investment
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Pulai Perdana, Skudai dijual pada harga RM 450,000.
Tidak.
jalan pulai perdan 11, Taman Sri Pulai Perdana, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,933 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sri Pulai Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Sekolah Terdekat