Taman Tampoi Utama
Jalan Sri Perkasa, Taman Tampoi Utama, Johor Bahru, Johor
RM 520,000
3
BT
3
BM
1,540
kps (tanah)
RM 337.66
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey House, Jalan Sri Perkasa, Taman Tampoi Utama, Johor Bahru
* WTS / For sale:
- Address: Jalan Sri Perkasa, Taman Tampoi Utama, Johor Bahru
- Property Type: 3 Storey Terraced House
* Details:
- Land Area: 1540 sqft
- Land size: Non Bumi
- Tenure: Leasehold ( until 2091 )
- Bedroom: 3
- Bathroom: 3
- Extra Land at back yard
- Near to JB
- Near to Singapore
- Near to Paradigm Mall
******************************
Asking Price: RM520,000
******************************
Please contact/Sila hubungi:
Ismail Syed Mahmud
0*****
Landsworth Properties Sdn Bhd
REN 64733
- Property Type: 3 Storey Terraced House
* Details:
- Land Area: 1540 sqft
- Land size: Non Bumi
- Tenure: Leasehold ( until 2091 )
- Bedroom: 3
- Bathroom: 3
- Extra Land at back yard
- Near to JB
- Near to Singapore
- Near to Paradigm Mall
******************************
Asking Price: RM520,000
******************************
Please contact/Sila hubungi:
Ismail Syed Mahmud
0*****
Landsworth Properties Sdn Bhd
REN 64733
Kemudahan
Balkoni
Marble floor
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Tampoi Utama, Johor Bahru dijual pada harga RM 520,000.
Tidak.
Jalan Sri Perkasa, Taman Tampoi Utama, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,180 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Tampoi Utama