6 Rumah untuk Dijual di Gizo 11
Sedang menambah baik cadangan anda.
Ini mungkin mengambil masa beberapa saat...
Gizo 11 is a contemporary leasehold serviced apartment development located along Jalan Usaha Jaya in Kuching, Sarawak. Developed by Hevision Sdn Bhd, this project is expected to be completed in 2024 and offers a blend of modern living and strategic convenience, situated near the Tabuan Tranquility commercial hub and the Samajaya Free Industrial Zone. Gizo 11 comprises a single 13-storey tower that houses 240 residential units. The development is built on commercial-titled land and offers a variety of layouts to suit different needs, from young professionals to families. Built-up areas for the units range from 1,093 to 1,485 sq. ft., featuring configurations from two to four bedrooms, including practical dual-key options. 1,093 sq. ft. 1,182 - 1,321 sq. ft. 1,201 - 1,309 sq. ft. 1,354 - 1,485 sq. ft. Residents of Gizo 11 can enjoy a secure and engaging environment with a full suite of facilities. The property is gated and guarded with 24-hour security. Lifestyle amenities include a clubhouse, swimming pool, gymnasium, and a children's playground. For recreation and social gatherings, there is a dedicated BBQ pit, an outdoor fitness area, and a versatile event space. The strategic location of Gizo 11 in Muara Tabuan provides excellent access to a host of amenities for education, shopping, healthcare, and leisure.Lodge International School HELP International School I-System College Emart Supermarket Tabuan Tranquility Commercial Centre Vivacity Megamall The Spring Shopping Mall KPJ Kuching Specialist Hospital Borneo Medical Centre Stutong Forest Park The development's proximity to the Samajaya Free Industrial Zone makes it an ideal residence for professionals working in the area, while Kuching International Airport is just a 10-15 minute drive away. Gizo 11 is a project by Hevision Sdn Bhd, contributing to the residential landscape of Kuching.
Terokai PropertyGuru
Rekod carian menunjukkan projek ini masih menerima perhatian pembeli tempatan yang sedang menilai pilihan Apartment di kawasan tersebut.
Harga Mengikut Jenis Unit:- Unit 3 bilik tidur:
- Purata Harga Permintaan: RM 516K
- Purata Harga Kaki Persegi (PSF): RM 442 psf
- Unit Tersedia: 4
- Unit 4 bilik tidur:
- Purata Harga Permintaan: RM 580K
- Purata Harga Kaki Persegi (PSF): RM 391 psf
- Unit Tersedia: 1
- KOLEJ I-SYSTEMS KUCHING (878m, 10-11 min) — Institusi pendidikan tinggi yang sangat dekat, memudahkan pelajar dan kakitangan akademik untuk berulang-alik setiap hari.
- LODGE NATIONAL PRIMARY SCHOOL (1069m, 12-13 min) — Sekolah rendah yang mapan untuk memastikan anak-anak mendapat pendidikan berkualiti tanpa perlu menempuh perjalanan jauh.
- SK TABUAN (1761m, 21-22 min) — Pilihan sekolah kebangsaan berdekatan yang memudahkan urusan harian bagi keluarga yang mempunyai anak bersekolah.
- LODGE NATIONAL SECONDARY SCHOOL (1811m, 21-22 min) — Kemudahan sekolah menengah yang berdekatan bagi memastikan kesinambungan pendidikan anak-anak dalam kawasan yang sama.
- SMK SERI SETIA (1825m, 21-22 min) — Pilihan sekolah menengah awam tambahan yang memberikan fleksibiliti pendidikan bagi komuniti setempat.
- PERSATUAN DIALISIS CAHAYA (1735m, 20-21 min) — Kemudahan rawatan khusus yang penting bagi penduduk yang memerlukan sokongan kesihatan berterusan di kawasan kejiranan.
- SEVEN TO TEN (1723m, 20-21 min) — Kedai serbaneka yang menyediakan keperluan harian dan barangan runcit pantas untuk keselesaan penduduk.
- MY RESTAURANT (1196m, 14-15 min) — Destinasi makan yang dekat untuk menikmati hidangan bersama keluarga tanpa perlu memandu jauh ke pusat bandar.
- FOOK SIANG CAFE (1669m, 20-21 min) — Kedai kopi tempatan yang menawarkan suasana santai untuk sarapan atau minum petang bagi penduduk sekitar.
- CALL GOOD CAFE (1732m, 20-21 min) — Kafe pilihan untuk menikmati kopi dan hidangan ringan dalam suasana yang selesa dan tenang.