2 Rumah untuk Dijual di Jambul Court
Sedang menambah baik cadangan anda.
Ini mungkin mengambil masa beberapa saat...
Jambul Court is a freehold apartment located at No. 6, Persiaran Bukit Jambul 5, 11900 Bukit Jambul, Penang, Malaysia. It can be found between Bukit Jambul and Relau. There are 20 units spread out over a single block of 5 stories. The built up size is 850 sqft per unit. Each unit is equipped with 3 bedrooms and 2 bathrooms. Facilities provided are parking lots and 24 hours security with perimeter fencing. There are several schools nearby with the closest being SJK Min Sin, which is situated directly in front of the apartment. SK Seri Relau is also close by, albeit at a 10 minute drive away. Bukit Jambul Country & Golf Club is next to the apartment, making this an ideal location to live for golf enthusiasts. Other amenities include Bayan Baru Market, several restaurants and Hospital Pantai Mutiara which is next to Giant along Jalan Tengah about a 20 minute drive down. Jambul Court is about 14.4km from Magazine Circus but of manageable distance to Bayan Lepas. The nearest public bus stop is about 300 meters away and the buses pass through Jalan Tun Dr Awang and Jalan Dato Ismail Hashim. There are several buses that residents can take such as Rapid Penang Bus 301, 302, 304, 305, 306, 308 and 704.
Terokai PropertyGuru
Rekod carian menunjukkan projek ini masih menerima perhatian pembeli tempatan merujuk pada paparan carian selama 30 hari lepas di pangkalan PropertyGuru.
Harga Mengikut Jenis Unit:- Unit 3 bilik tidur:
- Purata Harga Permintaan: RM 350K
- Purata Harga Kaki Persegi (PSF): RM 412 psf
- Unit Tersedia: 1
- STESEN MASJID SUNGAI NIBONG KECIL (1076m, 12-13 min) — Pilihan transit tambahan yang menghubungkan penduduk ke rangkaian bas utama di Pulau Pinang.
- STESEN TERMINAL BAS BAYAN BARU (1197m, 14-15 min) — Hab pengangkutan penting untuk perjalanan jarak jauh dan akses ke pelbagai destinasi komersial.
- SJK(C) MIN SIN (488m, 5-6 min) — Sekolah rendah yang terletak tepat di hadapan kediaman, memberikan kemudahan luar biasa bagi anak-anak kecil ke sekolah.
- FAIRVIEW INTERNATIONAL SCHOOL PENANG (627m, 7-8 min) — Institusi pendidikan berkualiti tinggi yang menawarkan kurikulum antarabangsa dalam jarak berjalan kaki singkat.
- SK SERI RELAU (760m, 9-10 min) — Pilihan sekolah kebangsaan berdekatan yang memudahkan urusan harian ibu bapa menghantar anak-anak.
- RELAU CLINIC (340m, 4-5 min) — Kemudahan perubatan terdekat untuk pemeriksaan kesihatan rutin dan rawatan kecemasan ringan.
- BISTARI CLINIC (612m, 7-8 min) — Akses pantas ke khidmat doktor pakar bagi memastikan kesejahteraan keluarga sentiasa terjaga.
- JAYAMAS (728m, 8-9 min) — Destinasi utama untuk mendapatkan barangan keperluan dapur dan barangan rumah harian dengan mudah.
- 99 SPEEDMART (1045m, 12-13 min) — Kedai serbaneka yang menyediakan barangan runcit pantas untuk keperluan saat akhir.
- SUNSHINE CAFE (681m, 8-9 min) — Tempat santai untuk menikmati hidangan tempatan dan kopi dalam suasana yang selesa.
- MEDAN BAYAN RELAU CAFE (747m, 8-9 min) — Pusat kulinari yang menawarkan pelbagai pilihan makanan jalanan yang popular di kalangan penduduk setempat.