190 Rumah untuk Dijual
Tunjukkan Peta
Horizon Hills Development Sdn Bhd
The Peak @ Horizon Hills
- Pegangan Bebas
- Rumah Berkembar
- Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
- Tahun siap: 2027
LBS Bina Group Berhad
Pangsapuri Kita Sejati
- Tanah Rizab Melayu
- Servis Apartment
- Dengkil, Selangor
- Tahun siap: 2026
Utuh Aspirasi Sdn Bhd
Prestige Residence
- Pegangan Pajakan
- Servis Apartment
- Seri Kembangan, Selangor
- Tahun siap: 2025
Taman Bertam Heights
Tanjong Minyak, Melaka
RM 650,000
Bermula daripada4 BT
4 BM
- 2936 Sqft - 3283 Sqft
- RM 221.39 setiap kps - RM 258.91 setiap kps
Tahun siap: 2026
Rumah Teres
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 01 Mei 2026 (2 minggu lalu)
Jenis Unit Lain (1)
Disenaraikan oleh

Teladan Setia Sdn. Bhd.
“Solar-Ready Homes at Taman Bertam Heights - Move-In Today!“
MTD Residensi Sutera Vista
Taman Sutera, Kajang, Selangor
RM 476,000
Bermula daripada3 BT
2 BM
- 900 Sqft - 1000 Sqft
- RM 486.00 setiap kps - RM 528.89 setiap kps
Tahun siap: 2029
Kondominium
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 23 Apr 2026 (3 minggu lalu)
Jenis Unit Lain (2)
Disenaraikan oleh

Modal Ehsan Sdn Bhd
“Crown Jewel of Kajang“
Stellar Damansara
Jalan SS 22a/1, Damansara Jaya, Petaling Jaya, Selangor
RM 1,775,000
Bermula daripada3 BT
3 BM
- 2028 Sqft - 2530 Sqft
- RM 856.92 psf - RM 875.25 psf
LRT
Tahun siap: 2026
Kondominium
Pegangan Pajakan
Disenaraikan pada 20 Apr 2026 (4 minggu lalu)
Jenis Unit Lain (5)
Disenaraikan oleh

OCR Group Berhad
“Where Privacy is true luxury“
The Shang Residence @ Kuchai Lama
Jalan Kangkong, Taman Goodwood, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur
Price on ask
3 BT
2 BM
- 893 Sqft - 1130 Sqft
MRT
Tahun siap: 2029
Kondominium
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 20 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (2)
Disenaraikan oleh
Shang Height
“A New Benchmark of Urban Luxury Living in the Heart of Kuchai Lama“
Erat Residence
40470 1, Jalan Hang Nadim 35/45, Alam Impian, Shah Alam, Selangor
RM 598,000
Bermula daripada3 BT
2 BM
- 1098 Sqft - 2206 Sqft
- RM 537.83 psf - RM 548.50 psf
Tahun siap: 2028
Kondominium
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 18 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (2)

- KL City Centre, Kuala Lumpur
- Tahun siap: 2030
Bodaiju Residences
Medini, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 299,000
Bermula daripada1 BT
1 BM
- 463 Sqft - 1012 Sqft
- RM 573.35 setiap kps - RM 645.79 setiap kps
Tahun siap: 2028
Servis Apartment
Pajakan 99 tahun
Disenaraikan pada 13 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (3)
Disenaraikan oleh

Creed Property Malaysia Sdn Bhd
“Bodaiju Residences“
Papyrus North Kiara
Papyrus North Kiara Sales Gallery No.3, Jalan Dutamas Dahlia, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 868,000
Bermula daripada4 BT
3 BM
- 1141 Sqft - 5523 Sqft
- RM 760.74 psf
MRT
Tahun siap: 2028
Pangsapuri
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (6)
Disenaraikan oleh

Kerjaya Prospek Group Berhad
“Embracing The True Spirit Of Garden Living In The City“
Adison Serviced Apartments @ W City Larkinton Johor Bahru
WCT Property Gallery, PTB 24466, Jalan Tun Abdul Razak, Johor Bahru, Johor
RM 382,000
Bermula daripadaStudio BT
1 BM
- 501 Sqft - 791 Sqft
- RM 762.48 psf
Tahun siap: 2028
Pangsapuri
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (2)
Disenaraikan oleh

WCT Green Sdn. Bhd
“6km from Ciq/Rts Station“
Trinity Nordic Residences
Jalan BS 5/2, Seri Kembangan, Selangor
RM 576,888
Bermula daripada3 BT
2 BM
- 937 Sqft - 2014 Sqft
- RM 615.68 psf - RM 665.63 psf
MRT
Kondominium
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (4)
Disenaraikan oleh

Trinity Group Sdn Bhd
“First Nordic-Inspired Freehold Condo in Seri Kembangan“
The Seed Taman Sutera Utama
Jalan Sutera Dahlia, Taman Sutera Utama, Skudai, Johor
RM 748,000
Bermula daripada3 BT
3 BM
- 1211 Sqft - 2760 Sqft
- RM 529.41 setiap kps - RM 670.69 setiap kps
Tahun siap: 2027
Kondominium
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Disenaraikan oleh

Tanah Sutera Development
“The Seed Taman Sutera Utama“
CloutHaus Residences
Jalan P. Ramlee, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 1,500,000
Bermula daripada1 BT
1 BM
- 549 Sqft - 1216 Sqft
- RM 2,732.24 psf
LRT
Tahun siap: 2029
Servis Apartment
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Disenaraikan oleh

TA Global Berhad – TA First Credit Sdn Bhd
“The Ultimate Address of Luxury“
ARA @ Sunway Majestic
Jalan Yahya Awal, Kampung Yahya Awal, Johor Bahru, Johor
RM 380,000
Bermula daripada1 BT
1 BM
- 473 Sqft - 688 Sqft
- RM 803.38 psf
Tahun siap: 2029
Servis Apartment
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (2)
Disenaraikan oleh

Sunway Property
“First Freehold Soho Apartment in Jbcc“
Goodview Heights 2
Goodview Heights 2, Sungai Long South, Kajang, Selangor
RM 758,800
Bermula daripada4 BT
5 BM
- 2057 Sqft - 2810 Sqft
- RM 368.89 psf - RM 523.49 psf
Tahun siap: 2024
Rumah Teres 2 Tingkat
Pegangan Bebas
Disenaraikan pada 09 Apr 2026 (1 bulan lalu)
Jenis Unit Lain (5)
Disenaraikan oleh

SIN HEAP LEE DEVELOPMENT SDN. BHD.
“The Next Chapter in Elevated Living“
Pertanyaan Kerap Disoal
Pada masa sekarang, terdapat 190 hartanah untuk dijual.
Anda boleh menemui hartanah popular di kawasan bandar utama seperti Kuala Lumpur, Johor Bahru, dan Pulau Pinang.
Anda boleh menemui apartmen, kondominium, rumah teres, dan hartanah komersial untuk dijual di Malaysia.