Pangsapuri

Semarak Apartment

Jalan Wawasan 5/3, 47100, Selangor


Butiran hartanah

buildings-o

Pangsapuri

calendar-time-o

Pegangan: Pegangan Bebas

calendar-check-o

Siap pada 2016

lift-o

5 tingkat

dollar-o

RM 333 - 393 PSF

Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 250,000

Harga sewaan bermula daripada

-


Kemudahan bersama

bbq-o

BBQ

asterisk-o

Taska

lounge-o

Tempat Bersantai


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building @ Semarak Apartment
5
N/A





Ulasan pelanggan

0.0 daripada 5

Berdasarkan daripada 0 ulasan



Soalan Lazim

Harga jualan di Semarak Apartment bermula daripada RM 250,000.
Julat KPS bagi Semarak Apartment sekarang bermula daripada RM 333.
Semarak Apartment terdapat 5 tingkat.
Semarak Apartment terletak di Jalan Wawasan 5/3, Selangor.
Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 250,000

Harga sewaan bermula daripada

-
Senarai Perumahan