Kondominium

The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil

Jalan Mas 1, 58200, Kuala Lumpur


photo

Gambar

floorplan

Pelan Lantai

map

Paparan Peta


Butiran hartanah

buildings-o

Kondominium

new-project-o

Dibangunkan oleh VILLAMAS

calendar-time-o

Pegangan: Pegangan Bebas

calendar-check-o

Siap pada 2018

hashtag-o

353 jumlah unit

lift-o

25 tingkat

dollar-o

RM 200 - 676 PSF

Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 480,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 680


Kemudahan bersama

bbq-o

BBQ

yoga-o

Bilik Yoga

badminton-o

Dewan badminton

shared-space-o

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

sauna-o

Sauna

pray-o

Surau - Lelaki & Wanita

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taska


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building 1@Bukit Jalil, Kuala Lumpur
25
353
Building 2@Bukit Jalil, Kuala Lumpur
25
353





Ulasan pelanggan

0.0 daripada 5

Berdasarkan daripada 0 ulasan



Soalan Lazim

Harga jualan di The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil bermula daripada RM 480,000.
Julat KPS bagi The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil sekarang bermula daripada RM 200.
Harga sewaan di The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil bermula daripada RM 680.
The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil terdapat 25 tingkat.
The Andes Condo Villa @ Bukit Jalil terletak di Jalan Mas 1, Kuala Lumpur.
Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 480,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 680
Senarai Perumahan