Kondominium

The View Condominium

Jalan Sultan Azlan Shah, 11700, Penang


Butiran hartanah

buildings-o

Kondominium

calendar-time-o

Pegangan: Pegangan Bebas

calendar-check-o

Siap pada 2017

hashtag-o

164 jumlah unit

lift-o

29 tingkat

dollar-o

RM 400 - 517 PSF

Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 875,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 2,400


Kemudahan bersama

bbq-o

BBQ

badminton-o

Dewan badminton

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

sauna-o

Sauna

asterisk-o

Taman Landskap

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taska

lounge-o

Tempat Bersantai

run-o

Trek joging


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building @ Jalan Sultan Azlan Shah 11700
29
164





Ulasan pelanggan

4.4 daripada 5

Berdasarkan daripada 3 ulasan

soonick seow (2 Ulasan)

27 April 2023

Best Low Dense condo in penang

Nice location to stay in penang

soonick seow (2 Ulasan)

08 April 2022

Best Place in Penang

The Location and it's facility are excellent. The residents and management are so friendly.

Betty Tay (2 Ulasan)

03 October 2012

testing

testing



Soalan Lazim

Harga jualan di The View Condominium bermula daripada RM 875,000.
Julat KPS bagi The View Condominium sekarang bermula daripada RM 400.
Harga sewaan di The View Condominium bermula daripada RM 2,400.
The View Condominium terdapat 29 tingkat.
The View Condominium terletak di Jalan Sultan Azlan Shah, Penang.
Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 875,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 2,400
Senarai Perumahan