Kondominium
Verte Medini Residence
Butiran hartanah
Senarai Perumahan
Harga jualan bermula daripada
RM 377,000Harga sewaan bermula daripada
-Maklumat bangunan
| Bangunan | # Tingkat | # Unit |
|---|---|---|
Building @ Verte Medini Residence | 29 | 1106 |
Ulasan pelanggan
Berdasarkan daripada 0 ulasan
Soalan Lazim
Harga jualan di Verte Medini Residence bermula daripada RM 377,000.
Julat KPS bagi Verte Medini Residence sekarang bermula daripada RM 1.
Verte Medini Residence terdapat 29 tingkat.
Verte Medini Residence terletak di Persiaran Medini Utara 3, Johor.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Medini
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kondominium untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Senarai Perumahan
Harga jualan bermula daripada
RM 377,000Harga sewaan bermula daripada
-Senarai Perumahan
