1.21 acre First Grade Residential Land | Near Icon City | Bukit Tengah | Bukit Mertajam RM80 psf

Bukit Tengah, Bukit Mertajam, Penang

RM 4,209,000

kps

52,620

kps

auto-size-o

RM 79.99

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 42925450
asterisk-o
52,620 kps luas tanah
auto-size-o
RM 79.99 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

1.21 acre 1st Grade Residential Land Near Icon City Bukit Tengah 80psf

1.21 acre First Grade Residential Land | Near Icon City |
Bukit Tengah | Bukit Mertajam | Penang Rm80psf

Near Icon city
Developing area

First Grade Residential Land
Freehold
International Lot
Reserve Road (Tar Road)

1.208 acres = 52,620 sqft
RM80 psf = RM4,209,000
--------------------------------------------
Selling Price: RM4,209,000
--------------------------------------------

Direct Owner / No Co-broke

For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015

***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit

Urgently needed : -

- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND

Pls contact : 010-393 7737

急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Tengah, Bukit Mertajam dijual pada harga RM 4,209,000.
Tidak.
Bukit Tengah, Bukit Mertajam, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 17,650 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi