1.5 Storey Shop,Jalan 7/23a, off, Jalan Genting Kelang, Danau Kota,Setapak
Setapak, Kuala Lumpur
RM 3,280,000
0
BM
3,502
kps
RM 936.61
PSF
950 m (11 mins) from Wangsa Maju

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1.5 Storey Shop Lot, Jalan 7/23A Off Jalan Genting Kelang, Setapak
For Sale: 2 connected shop lots located in Danau Kota, Setapak.
Type: 1.5 Storey Shop Lot
Address: Jalan 7/23A, Off Jalan Genting Kelang, Danau Kota, 53300 Setapak, Kuala Lumpur
Build Up: 3502 sq. ft per unit
Land Size: 2002 sq. ft per unit
Tenure: Leasehold (63 years remaining)
Status: Tenanted
Unit 34: Rental Income RM 3900 (expiry Feb 2027)
Unit 35: Rental Income RM 4600 (expiry Dec 2026)
Remark: Facing Main Road
Sale Price: RM 3.28 Million
For further inquiries, please contact Steven at 0***** .
Type: 1.5 Storey Shop Lot
Build Up: 3502 sq. ft per unit
Land Size: 2002 sq. ft per unit
Tenure: Leasehold (63 years remaining)
Status: Tenanted
Unit 34: Rental Income RM 3900 (expiry Feb 2027)
Unit 35: Rental Income RM 4600 (expiry Dec 2026)
Remark: Facing Main Road
Sale Price: RM 3.28 Million
For further inquiries, please contact Steven at 0***** .
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Setapak, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 3,280,000.
Tidak.
Setapak, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,093 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setapak
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi