1.5 Ton LIFT Full Furnish 3sty Factory Temasya Hicom Glenmarie Seksyen U1 Shah Alam Subang Hi Tech
Jalan Pelukis U1/46, Kawasan Perindustrian Temasya, Shah Alam, Temasya, Glenmarie, Seksyen U1, Subang Jaya, Subang Hi Tech, Martemasya, Bukit Jelutong, U8 Shah Alam, Seksyen 15, Seksyen 16,, Seksyen U1, Temasya Industrial Park, Shah Alam, Selangor
RM 17,500,000
Boleh dirunding6
BM
25,000
kps (lantai)
RM 700
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1.5 Ton Lift 3sty Temasya Hicom Glenmarie U1 Shah Alam Subang Hi Tech
Temasya Industrial Park Shah Alam 3sty Semi D Factory For Sale & Rent
- 1.5 Ton Service Lift
- Fully Furnished Office Furniture
- 66 ft Wide Access Road, Motorized Roller Shutter, Guardhouse
- Easy Access via Federal Highway, Guthrie Corridor, NKVE, LDP
# 3 Storey Semi Detached Factory
# Freehold
# Land Area : Approx 16,000 sqft
# Built Up : Approx 25,000 sqft
# Power : 200 amps
# Ceiling Height : 18-30 ft
# Asking : RM17.5mil / RM60k
Authorized Agent Direct Owner
SHANE KHOW +6*****
Senior Negotiator (REN 09703)
IQI Realty Sdn Bhd
- 1.5 Ton Service Lift
- Fully Furnished Office Furniture
# 3 Storey Semi Detached Factory
# Freehold
# Land Area : Approx 16,000 sqft
# Built Up : Approx 25,000 sqft
# Power : 200 amps
# Ceiling Height : 18-30 ft
# Asking : RM17.5mil / RM60k
Authorized Agent Direct Owner
SHANE KHOW +6*****
Senior Negotiator (REN 09703)
IQI Realty Sdn Bhd
Kemudahan
Security guard
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen U1, Temasya Industrial Park, Shah Alam dijual pada harga RM 17,500,000.
Tidak.
Jalan Pelukis U1/46, Kawasan Perindustrian Temasya, Shah Alam, Temasya, Glenmarie, Seksyen U1, Subang Jaya, Subang Hi Tech, Martemasya, Bukit Jelutong, U8 Shah Alam, Seksyen 15, Seksyen 16,, Seksyen U1, Temasya Industrial Park, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 75,192 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen U1, Temasya Industrial Park
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pengangkutan awam terdekat