1.7 acre Agricultural Land Balik Pulau | Reserve road | Flat Land | Penang RM24 psf
Balik Pulau, Penang
RM 1,777,000
74,226
kps
RM 23.94
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
1.7 acre Agricultural Land Balik Pulau Reserve road Flat Land Rm24 psf
1.7 acre Agricultural Land Balik Pulau |
Reserve road | Flat Land | Penang RM24 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Many reserve road (sandy road)
Next to river
Palm oil plantation : Old tree , no one take care
1.7 acre = 74226 sqft
--------------------------------------
Selling Price : RM1,777,000
--------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Reserve road | Flat Land | Penang RM24 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Many reserve road (sandy road)
Next to river
Palm oil plantation : Old tree , no one take care
1.7 acre = 74226 sqft
--------------------------------------
Selling Price : RM1,777,000
--------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Balik Pulau, Penang dijual pada harga RM 1,777,000.
Tidak.
Balik Pulau, Penang.