1.87 Acres Heavy Industry Land, Gurun Industrial Estate
Kawasan Perindustrian Gurun, Gurun, Kedah
RM 2,441,580
Boleh dirunding81,386
kps
RM 30.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3km Away from Gurun Toll Plaza
* Situated in Gurun Industrial Estate
* Designated for Heavy Industry
* Land area: 81,386 sq ft / 1.87 acres
* Price per square foot: RM 30
* Just 5 minutes to Gurun Toll Plaza
For more information, please reach out to JASMINE at 0***** . Thank you.
* Designated for Heavy Industry
* Land area: 81,386 sq ft / 1.87 acres
* Price per square foot: RM 30
* Just 5 minutes to Gurun Toll Plaza
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Gurun, Gurun dijual pada harga RM 2,441,580.
Tidak.
Kawasan Perindustrian Gurun, Gurun, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,490 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Gurun
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Perindustrian Untuk Dijual