1 storey bungalow, jalan enggang, keramat, Kl, hot demand area
Kampung Datuk Keramat, Keramat, Kuala Lumpur
RM 830,000
Boleh dirunding6
BT
3
BM
4,288
kps (tanah)
RM 193.56
PSF (tanah)
1.5 km (17 mins) from AU2

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single Storey Bungalow, Jalan Enggang Utara, Keramat Au, Kuala Lumpur
Single Storey Bungalow, Jalan Enggang Utara, Keramat AU, Kuala Lumpur
*Prefer buyer with intention to renovate
Asking price RM830K
=======================
DETAILS:
- Built-up approximately 1,600 sqft
-Land Area 4,288 sqft
-Leasehold (Expired 2088)
-Bumi Lot
- 6 bedrooms, 3 bathrooms
*Prefer buyer with intention to renovate
Asking price RM830K
=======================
DETAILS:
- Built-up approximately 1,600 sqft
-Land Area 4,288 sqft
-Leasehold (Expired 2088)
-Bumi Lot
- 6 bedrooms, 3 bathrooms
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Datuk Keramat, Keramat dijual pada harga RM 830,000.
Tidak.
Kampung Datuk Keramat, Keramat, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,480 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Datuk Keramat
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat