1 STY TERRACE | 1800SF | near WET MARKET FOOD COURT
near Halia, Mount Erskine, Fettes Park, Seri Tanjung Pinang, Pulau Tikus, Tanjung Tokong, Penang
RM 1,200,000
4
BT
2
BM
1,800
kps (tanah)
RM 666.67
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Conveniently located, Short stroll to market and dining options
*Single Storey Terrace For Sale @ Persiaran Lengkuas*
- FREEHOLD / 永久地契
- LAND AREA 1,800 SQFT / 方尺
- BUILD UP 1,200 SQFT / 方尺
- 3 BEDROOMS / 卧室
- 1+1 BATHROOM / 浴室
- RENOVATED / 已装修
- 2-3 Car Parks / 停车位
- RESIDENTIAL TITLE / 住宅用途地契
- FRIENDLY NEIGHBOURHOOD / 友善邻居
- LOCATED AT TANJUNG TOKONG
- ACTUAL UNIT !! VIEW TO BELIEVE / 真实单位
- FEW UNITS ON HAND / 多种选择
KINDLY CONTACT 016-445 /9075 PING
预知更多详情,请拨电联络 016-445 /9075 滨
- FREEHOLD / 永久地契
- LAND AREA 1,800 SQFT / 方尺
- BUILD UP 1,200 SQFT / 方尺
- 3 BEDROOMS / 卧室
- 1+1 BATHROOM / 浴室
- RENOVATED / 已装修
- 2-3 Car Parks / 停车位
- RESIDENTIAL TITLE / 住宅用途地契
- FRIENDLY NEIGHBOURHOOD / 友善邻居
- LOCATED AT TANJUNG TOKONG
- ACTUAL UNIT !! VIEW TO BELIEVE / 真实单位
- FEW UNITS ON HAND / 多种选择
KINDLY CONTACT 016-445 /9075 PING
预知更多详情,请拨电联络 016-445 /9075 滨
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Tanjung Tokong, Penang dijual pada harga RM 1,200,000.
Tidak.
near Halia, Mount Erskine, Fettes Park, Seri Tanjung Pinang, Pulau Tikus, Tanjung Tokong, Penang.