16.51 acre Agricultural Land | Main Road | Jawi | Penang RM20 psf
Kampung Changkat Dain, Sungai Jawi, Penang
RM 14,381,000
719,084
kps
RM 20.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
16.51 acre Agricultural Land Main Road Jawi Penang Rm20psf
16.51 acres Agricultural Land
Main Road Jawi Penang RM20 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Flat land
Main Road
16.51 acres = 719084sf
RM20 psf = RM 14,381,000
------------------------------------------
Selling Price :RM 14,381,000
------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Main Road Jawi Penang RM20 psf
Freehold
Non Bumi Lot
Flat land
Main Road
16.51 acres = 719084sf
RM20 psf = RM 14,381,000
------------------------------------------
Selling Price :RM 14,381,000
------------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Changkat Dain, Sungai Jawi dijual pada harga RM 14,381,000.
Tidak.
Kampung Changkat Dain, Sungai Jawi, Penang.