2 Storey Cluster House @ Pintas Terubuk
Pintas Terubuk 2, Seberang Jaya, Penang
RM 164,025
3
BT
2
BM
743
kps (tanah)
RM 221
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Save Up 86K!! Pintas Terubuk, Seberang Jaya, Near Taman Sutera, Perai
2 Storey Cluster House @ Seberang Jaya
Price 售价 : RM 164,025
Available before 21 May 2026
!!! Market Value 市价 : RM250K !!!
Location: No. XX, Pintas Terubuk 2, Seberang Jaya, 13700 Perai, Penang.
Property Details:
• 2 Storey Cluster House 双层田字屋
• Leasehold 99年地契
• Land Area: 743 sq.ft. 方尺
• 3 Bedrooms 卧室
• 2 Bathroom 浴室
• Easy access to Perai Industrial & BKI Highway
Near with 靠近:
• General Hospital Seberang Jaya
• Sunway Carnival Mall
• Penang Bridge
For more info please contact 欲知详情请联络
0***** Alex Ho (E-2292)
www.h*****
0***** Ms Teh (PEA1849)
www.h*****
Price 售价 : RM 164,025
Available before 21 May 2026
!!! Market Value 市价 : RM250K !!!
Property Details:
• 2 Storey Cluster House 双层田字屋
• Leasehold 99年地契
• Land Area: 743 sq.ft. 方尺
• 3 Bedrooms 卧室
• 2 Bathroom 浴室
• Easy access to Perai Industrial & BKI Highway
Near with 靠近:
• General Hospital Seberang Jaya
• Sunway Carnival Mall
• Penang Bridge
For more info please contact 欲知详情请联络
0***** Alex Ho (E-2292)
www.h*****
0***** Ms Teh (PEA1849)
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seberang Jaya, Penang dijual pada harga RM 164,025.
Tidak.
Pintas Terubuk 2, Seberang Jaya, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 696 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seberang Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Bandar Untuk Dijual