2 STOREY SEMI D FOR SALE MEDAN TERENGGANU GEORGETOWN
George Town, Penang
RM 3,980,000
Boleh dirunding3+1
BT
5
BM
5,800
kps (tanah)
RM 686.21
PSF (tanah)
950 m (11 mins) from Komtar

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Semi D For Sale Medan Terengganu Georgetown
LOCATED AT Georgetown
Property : 2 Storey Semi D
Location : Medan Terengganu, Georgetown
Land area : 5800 sqft
Built-up : 3900 sqft
Bedrooms : 3+1
Bathrooms : 4+1
Car Park : 3-4
Renovations : Yes
Furnishings : Partial
Remarks :
- Freehold
- Individual Title
FOR SALE: RM3980000
REAL ESTATE NEGOTIATOR (BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME
PLEASE CONTACT: BRYAN TENG 0*****
房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
详情请联系: BRYAN TENG 0*****
Property : 2 Storey Semi D
Location : Medan Terengganu, Georgetown
Land area : 5800 sqft
Built-up : 3900 sqft
Bedrooms : 3+1
Bathrooms : 4+1
Car Park : 3-4
Renovations : Yes
Furnishings : Partial
Remarks :
- Freehold
- Individual Title
FOR SALE: RM3980000
REAL ESTATE NEGOTIATOR (BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
PLEASE CONTACT: BRYAN TENG 0*****
房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
详情请联系: BRYAN TENG 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di George Town, Penang dijual pada harga RM 3,980,000.
Tidak.
George Town, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 16,690 / bulanan.