2 Storey Shop Jinjang Baru Kepong
Jinjang, Kuala Lumpur
RM 1,380,000
2
BM
1,200
kps
RM 1,150.00
PSF
1.4 km (17 mins) from Sri Delima

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Retail Space Jinjang Baru Kepong
WTS
Exclusive 2 Storey Retail Space Jinjang Baru Kepong
* 20 x 60 (1,200sf)
* Intermediate Unit
* Limited Commercial Units
* Existing Rental RM4,100/month (Tenancy Expired)
* Strategic & Mature Commercial Area
* Surrounded by Residential Catchment, Eateries, Workshops & Daily Convenience Shops
* Easy Access via Jalan Kepong, MRR2 & DUKE Highway
Asking Price : RM1.38 Mil
Ideal for personal business or long-term investment with consistent foot traffic.
Jason Ng
REN 82944
E Trend Realty Sdn Bhd (Mars)
0*****
Exclusive 2 Storey Retail Space Jinjang Baru Kepong
* 20 x 60 (1,200sf)
* Intermediate Unit
* Limited Commercial Units
* Existing Rental RM4,100/month (Tenancy Expired)
* Strategic & Mature Commercial Area
* Easy Access via Jalan Kepong, MRR2 & DUKE Highway
Asking Price : RM1.38 Mil
Jason Ng
REN 82944
E Trend Realty Sdn Bhd (Mars)
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Jinjang, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,380,000.
Tidak.
Jinjang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,929 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jinjang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual