[2 Storey Shop-Office] Pandan Perdana
Jalan Perdana 4, Pandan Perdana, Ampang, Selangor
RM 1,568,000
Boleh dirunding4
BM
3,335
kps
RM 470.16
PSF
1.5 km (18 mins) from Taman Kencana

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Good location & convenient
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
G + M Floor Shop Office @ Pandan Perdana
• Tenure: Leasehold (2090)
• Non-bumi
• Land area: 23x75
• Built up: Approx. 3,335sf
• Fully tenanted
• Renovation: Basic original
• Selling price - Keen buyer welcome to view for price negotiation.
- Fast loan & lawyer processing
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
G + M Floor Shop Office @ Pandan Perdana
• Tenure: Leasehold (2090)
• Non-bumi
• Land area: 23x75
• Built up: Approx. 3,335sf
• Fully tenanted
• Renovation: Basic original
- Fast loan & lawyer processing
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pandan Perdana, Ampang dijual pada harga RM 1,568,000.
Tidak.
Jalan Perdana 4, Pandan Perdana, Ampang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,737 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pandan Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi