2-Storey Terrace Lebuh Midlands
Pulau Tikus, Penang
RM 1,500,000
4
BT
3
BM
1,600
kps (tanah)
RM 937.50
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2-storey Terrace Close to Gurney Plaza and Pulau Tikus
For Sale
2 storey Terrace at Midlands
Freehold
BU: 2200 sqft
Land Area: 1600 sqft
4 bedrooms | 2+1 bathrooms
Porch can accommodate 2 cars comfortably
Concrete flooring on 2nd floor
Well-kept flooring and walls
Asking Price: RM1.5mil
Within walking distance to Gurney Plaza
If interested, please Whatsapp me at: Michelle +6*****
2 storey Terrace at Midlands
Freehold
BU: 2200 sqft
Land Area: 1600 sqft
4 bedrooms | 2+1 bathrooms
Porch can accommodate 2 cars comfortably
Concrete flooring on 2nd floor
Well-kept flooring and walls
Asking Price: RM1.5mil
Within walking distance to Gurney Plaza
If interested, please Whatsapp me at: Michelle +6*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Pulau Tikus, Penang dijual pada harga RM 1,500,000.
Tidak.
Pulau Tikus, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pulau Tikus
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat