2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong

Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 763,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps

1,001

kps

auto-size-o

RM 762.24

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Servis Apartment untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2027
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501331315

Tentang hartanah ini

2Rio @ Bandar Puteri Puchong - Your Luxurious Oasis

Experience expansive and elegant living – Your ideal home is here in Puchong!

Fully Residential Title – A Genuine Home, Not a Mixed-Use Development
Low-Density Community – Just 632 Distinct Units Spread Over 2 Blocks
Private & Tranquil – Only 10 Units Per Floor to Ensure Ultimate Privacy

Carefully Crafted Layouts:
Type A – 775 sqft | 1+1 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks
Type B – 958 sqft | 3 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks
Type C – 1,001 sqft | 3 Rooms | 2 Bathrooms | 2 Carparks

Relish in generous living spaces, contemporary comforts, and a serene atmosphere in the vibrant heart of Bandar Puteri Puchong.

Photo for illustration purpose only.

Interested? Please call for viewing appointment today!

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

2Rio Residence @ Bandar Puteri Puchong

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Puteri Puchong, Puchong dijual pada harga RM 763,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,199 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2027.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi