3 Acres Factory Kawasan Perindustrian Ayer Keroh
Kawasan Perindustrian Ayer Keroh, Ayer Keroh, Melaka
RM 19,800,000
Lihat ke Tawaran5
BM
110,000
kps (lantai)
RM 180.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Acres Industrial Factory Ayer Keroh Melaka
Taman Perindustrian Ayer Keroh Melaka
For Sale RM19,000,000
3 Acres Corner Lot Factory
Building size 110,000 sqft
Celling Height 40ft
Electric Power Supply 600amp (can increase to 1200amp)
Nearby Gas Pipeline
Heavy Duty Industrial Zone
For Sale RM19,000,000
3 Acres Corner Lot Factory
Building size 110,000 sqft
Celling Height 40ft
Electric Power Supply 600amp (can increase to 1200amp)
Nearby Gas Pipeline
Heavy Duty Industrial Zone
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Ayer Keroh, Ayer Keroh dijual pada harga RM 19,800,000.
Tidak.
Kawasan Perindustrian Ayer Keroh, Ayer Keroh, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 85,075 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Ayer Keroh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi