3 Storey Bungalow Fully-Furnished with Lift for SALE @ Cangkat Minden, Gelugor

Minden Heights, Gelugor, Penang

RM 5,200,000

Lihat ke Tawaran

BT

6

BT

BM

7

BM

kps (tanah)

6,444

kps (tanah)

auto-size-o

RM 807

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Banglo untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60606435
ruler-o
5,551 kps luas pelan lantai
asterisk-o
6,444 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

3 Storey Bungalow Fully-Furnished with Lift for Sale @ Gelugor

Location 地点: Gelugor | Cangkat Minden

Key Highlights 物业特点:

@ 3 Storey Bungalow with Private Elevator 三层带私人电梯独立式洋房
@ Land Area 土地面积: 6,444 sqft (平方呎) // Approx. 599 sqm (平方米)
@ Total Build Up Area 总建筑面积: 5,551 sqft (平方呎) // Approx. 516 sqm (平方米)
- Ground Floor Build Up 底层建筑面积: 1,664 sqft (平方呎) // Approx. 155 sqm (平方米)
- First Floor Build Up 一楼建筑面积: 1,915 sqft (平方呎) // Approx. 178 sqm (平方米)
- Second Floor Build Up 二楼建筑面积: 1,972 sqft (平方呎) // Approx. 183 sqm (平方米)
@ Condition 状况: Fully renovated & furnished 全屋翻新并带家具
@ With Private Elevator (lift) 带私人电梯
@ Bedrooms 卧室: 6
@ Bathrooms 浴室: 7
@ Store Room 储藏室: 1
- Ground Floor 底层: 1 bedroom + 2 bathroom + 1 store room 1间卧室 + 2间浴室 + 1间储藏室
- First Floor 一楼: 3 bedrooms (all attached bathrooms) 3间卧室(均带独立浴室)
- Second Floor 二楼: 2 bedrooms (attached bathrooms) 2间卧室(带独立浴室)
@ Renovation cost approx. RM 1.5 million 装修成本约150万马币
@ Main door facing South East 大门朝向东南

Selling Price 售价: RM 5,200,000

If interested, kindly contact for more details & arrangement of viewing.
有兴趣了解更多详情及安排看房
请联系:Jiasin 0*****

Owners are welcome to list 业主欢迎委托
Residential · Commercial · Industrial · Land
住宅 · 商业 · 工业 · 土地

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Minden Heights, Gelugor dijual pada harga RM 5,200,000.