3 STY BUNGALOW | PRIVATE POOL | at STRAITS QUAY
Denai Bayu near Denai Endau, Medan Bayu, Denai Pinang, Seri Tanjung Pinang, Straits Quay, Tanjung Bungah, Tanjung Tokong, Penang
RM 6,680,000
6+1
BT
7
BM
5,050
kps (tanah)
RM 1,322.77
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Impeccably kept, Features a private pool, Type Skye Villa
*3 Storey Bungalow For Sale @E&O*
- Freehold & Individual Title / 永久个别地契
- Land Area : 5,050 SQFT / 占地面积
- Build Up : 5,500 SQFT / 建成面积
- 5 Bedrooms / 卧室
- 1 Maidroom / 佣人房
- 7 Bathrooms / 浴室
- 3 Car Parks / 停车位
- Concrete Flooring / 混泥土地板
- Impeccably Kept / 屋子维护良好
- Gated & Guarded / 附有门禁与保安
- Friendly Neighbourhood / 友善邻居
- Located at Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong
- Actual Unit, View To Believe
- Area Landed Specialist, Many Units For Option
KINDLY CONTACT 016-445 /9075 PING
预知更多详情,请拨电联络 016-445 /9075 滨
- Freehold & Individual Title / 永久个别地契
- Land Area : 5,050 SQFT / 占地面积
- Build Up : 5,500 SQFT / 建成面积
- 5 Bedrooms / 卧室
- 1 Maidroom / 佣人房
- 7 Bathrooms / 浴室
- 3 Car Parks / 停车位
- Concrete Flooring / 混泥土地板
- Impeccably Kept / 屋子维护良好
- Gated & Guarded / 附有门禁与保安
- Friendly Neighbourhood / 友善邻居
- Located at Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong
- Actual Unit, View To Believe
- Area Landed Specialist, Many Units For Option
KINDLY CONTACT 016-445 /9075 PING
预知更多详情,请拨电联络 016-445 /9075 滨
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Tanjung Tokong, Penang dijual pada harga RM 6,680,000.
Tidak.
Denai Bayu near Denai Endau, Medan Bayu, Denai Pinang, Seri Tanjung Pinang, Straits Quay, Tanjung Bungah, Tanjung Tokong, Penang.