4.18 Acre Agricultural Land | Old oil Plam Trees | Selama | Perak RM23 psf b
Selama, Perak
RM 417,645
181,926
kps
RM 2.30
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
4.18 Acre Agricultural Land Old oil Plam Trees Selama Perak Rm23psf b
4.18 Acre Agricultural Land | Old oil Plam Trees |
Selama | Perak RM23 psf b
Freehold / non bumi
From road till Land 900 m
4x4 car , motorcycle, lorry
One geran ,One Name
Suitable for Planting
Almost Yellow soil
Slightly Slope land
All Owner share the road
5 Km from Pekan Selama, Perak
Total Land Size: 4.17645 Acres (181,926 sf)
RM 100,000 per acres
RM23 psf = RM 417,645
-------------------------------------
Asking prices: Rm 417,645
-------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
to protect owner and tenant privacy, outside picture may not shown actual unit
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Selama | Perak RM23 psf b
Freehold / non bumi
From road till Land 900 m
4x4 car , motorcycle, lorry
One geran ,One Name
Suitable for Planting
Almost Yellow soil
Slightly Slope land
All Owner share the road
5 Km from Pekan Selama, Perak
Total Land Size: 4.17645 Acres (181,926 sf)
RM 100,000 per acres
RM23 psf = RM 417,645
-------------------------------------
Asking prices: Rm 417,645
-------------------------------------
Direct Owner / No Co-broke
For Enquiries/ 咨询电话
GF TEH (Mr.) : 010-393 7737
REN : 54925
11 years experience in Real Estate since 2015
***DISCLAIMER***
Urgently needed : -
- FACTORY
- WAREHOUSE
- INDUSTRY LAND
- any LAND
Pls contact : 010-393 7737
急需/征求
- 工厂
- 厂库
- 任何地皮
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Selama, Perak dijual pada harga RM 417,645.
Tidak.
Selama, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,794 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Selama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi