Alam Damai
Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur
RM 3,500,000
6+1
BT
6
BM
7,624
kps (tanah)
RM 459.08
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale : Banglo Corner Lot Alam Damai Cheras Kuala Lumpur
For Sale
Banglo Corner Lot Alam Damai Cheras Kuala Lumpur
Amazing view of bandar cheras!
Asking Price : RM3.5mil
Details :
======
- Leasehold Bumi Lot
- Corner unit (end road)
- 6 bedrooms
- 6.5 bathrooms
- Land area: 7624sqft
- Build-up size: 4788 sqft (38x63sqft)
- Gated & Guarded
••••••••••••••••••••••••••
- View of Bandar Cheras
- Fully Furnished
- Kolam Renang
- Kolam Ikan
- Boleh bercucuk tanam bahagian tepi rumah dan belakang rumah
- Kawasan kejiranan yang tenang
Amenities :
=========
Nearby Cheras Sentral, Leisure Mall, Schools & Commercial area
Accessibilities:
============
- Lebuhraya Cheras-Kajang
- Lebuhraya Kuala Lumpur-Seremban
- MRR2
For further details & viewing appointment please call / whastapp :
Fazilla / Fieza Ishak | 0*****
IQI Realty Sdn Bhd E(1)1584
www.w*****
Banglo Corner Lot Alam Damai Cheras Kuala Lumpur
Amazing view of bandar cheras!
Asking Price : RM3.5mil
Details :
======
- Leasehold Bumi Lot
- Corner unit (end road)
- 6 bedrooms
- 6.5 bathrooms
- Land area: 7624sqft
- Build-up size: 4788 sqft (38x63sqft)
- Lebuhraya Kuala Lumpur-Seremban
- MRR2
Fazilla / Fieza Ishak | 0*****
IQI Realty Sdn Bhd E(1)1584
www.w*****
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.