Aman Putri

Aman Putri Seksyen U17, Aman Putri, Sungai Buloh, Selangor

RM 510,000

BT

4+1

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,650

kps (tanah)

auto-size-o

RM 309

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2015
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501285506

Tentang hartanah ini

Freehold Open Tittle Bellow 100k

Still Available

2-Storey Terrace Aman Putri, Sungai Buloh Selangor. Welcome to View

====================
Price: RM510,000.00 Nett
====================
• Flexible Booking
• Renovated: Full tiles, grille, skimcoat TableTop, Kitchen Cabinet, hood, hob, Autogate.

DETAILS
=======
• Freehold Open
• Size : 22' x 75' (1650sqft)
• 4 Rooms 3 Toilet
• Family Area
• Wet & Dry Kitchen Area
• Balcony
• Store
• Back Yard
• Facilities: Gated, Guarded, 24Hours Security, Playground,

• Jalan Kuala Selangor, GCE Highway
• Banks, Restaurants, Petrol Station, MCD, mini market, food stalls, Dobi, workshop,
Many more...

====================
Price: RM510,000.00
====================

KINDLY CONTACT :

MUIN MN
REN50225| 0*****
PROTASA PROPERTIES SDN BHD
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Aman Putri, Sungai Buloh dijual pada harga RM 510,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Aman Putri Seksyen U17, Aman Putri, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,138 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2015.