Ara Damansara
Winchester, Pju 1a, Ara Damansara, Selangor
RM 1,650,000
4+1
BT
3
BM
3,089
kps (tanah)
RM 534.15
PSF (tanah)
730 m (9 mins) from Kelana Jaya

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 storey End lot
Land area 3089sqf
Build up 2400sqf
4+1 bedroom, 3 bathroom
Basic with good unit condition
Well maintain unit
WARREN LOW
REN34200
* WHY WARREN? *
> Specialize in Ara Damansara Terrace, Ara Hill
> Provide useful information ( A to Z )
> Reasonable and demand price
> Loan reject fully refund
Build up 2400sqf
4+1 bedroom, 3 bathroom
Basic with good unit condition
Well maintain unit
WARREN LOW
REN34200
* WHY WARREN? *
> Specialize in Ara Damansara Terrace, Ara Hill
> Provide useful information ( A to Z )
> Reasonable and demand price
> Loan reject fully refund
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pju 1a, Ara Damansara dijual pada harga RM 1,650,000.
Tidak.
Winchester, Pju 1a, Ara Damansara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,919 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pju 1a
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi